Norėdami gauti daugiau informacijos, skambinkite:

+370 644 88885

Ką mes darom

„IDV group“, pritaikydama specialiasias žinias ir kokybiškus produktus, turėtų užtikrinti švarų pramoninį orą kuo daugiau žmonių. Efektyviai regeneruodami energiją, mes ir mūsų klientai kartu prisidedame prie darnaus pasaulinio mąstymo aplinkos klausimais plėtros.

Darbas užterštame ore yra kenksmingas žmogaus kvėpavimo takams ir plaučiams ir gali sukelti alergines reakcijas. „IDV group“ turi didelę patirtį pramoninių oro filtravimo ir dulkių šalinimo produktų ir sistemų srityje. „IDV group“ tiekia vamzdynus, žarnas, vožtuvus, drožlių ventiliatorius, drožlių filtrus, vietinę ištraukiamąją ventiliaciją, aukšto slėgio ventiliatorius, aukšto vakuumo siurbimo įrenginius, alyvas, rūko filtrus ir kitus ATEX patvirtintus produktus.

Sritys, kuriose mes veikiame:

Dulkių, drožlių ir pjuvenų pašalinimas
Suvirinimo dūmai
Alyvos rūko atskyrimas
Atskyrimas sprogioje aplinkoje

Mūsų stipriosios pusės ir strategijos

Mes nuolat sunkiai dirbame, kad išlaikytume optimalų aptarnavimo lygį ir greitą pristatymo laiką, kurie visada buvo dvi „IDV group“ stipriosios pusės. Struktūrinio vadovavimo perspektyva sustiprinama sutelkiant dėmesį į išteklius, kurie yra būtini palaikant mūsų strategijas. Gerai suplanuotas rinkos planas su aiškiomis sistemomis ir vizijomis yra pagrindas sukurti įkvepiančią darbo vietą su aukšto našumo bendradarbiais.

Mūsų rinkos

Nuo pat įkūrimo „Lajac“ nuolat tobulino technologijas ir gaminius, kartu įgijo aukštą kompetenciją. Mes esame pirmaujanti produktų, turinčių traukiamąjį žiedą, tiekėja – tai vamzdynai, kurie labai ilgą laiką buvo tiekiami Švedijoje. Naudodami tvirtus lakštinio metalo ir lazeriu suvirintus vamzdžius, mūsų produktai išlaiko aukštą kokybę. „Lajac“ sūkiai taip pat pasižymi dideliu spinduliu, todėl sistema mažiau susidėvi ir reiškia didesnį efektyvumą bei mažesnį triukšmo lygį. Vienas iš pagrindinių žiedo briaunų privalumų yra galimybė jį sulankstyti po pjovimo, jei norite ne ilgesnio nei 0,5, 1 ar 2 metro ilgio.

MŪSŲ STIPRUMAS

„IDV group“ sandėliuoja didelius kiekius ir todėl gali pateikti klientams greičiausią pristatymo laiką rinkose.