Produktai ir sistemos

vidutiniam ir aukštam vakuumui

Didmeninė prekyba

„IDV group“ turi didelę patirtį dulkių surinkimo produktų ir sistemų srityje, t.y. dulkių, pjuvenų ir medžio drožlių ištraukimo ir filtravimo srityje. „IDV group“ taip pat siūlo platų produktų asortimentą centriniame dulkių valyme. Savo parduotuvėje surinkome standartinį asortimentą, tačiau nedvejodami susisiekite su mumis, jei nerandate to, ko ieškote – gaminame ir specialias dalis.

Mes suskirstėme savo gaminių asortimentą į dvi kategorijas: vidutinio ir aukšto vakuumo, nes jie tinka įvairiems išsekimams:

Į vidutinį slėgį įeina produktai, daugiausia skirti drožlių ištrauktuvui, gerai tinkami žemesniam slėgiui ir lengvesnėms medžiagoms, tokioms kaip medžio drožlės, skiedros, dulkės ir kitos dalelės. Galimos įvairios medžiagos, storis ir jungtys. Gaminiai yra su pritvirtintu žiedo kraštu, flanšu arba tiesiais galais. „IDV group“ atsargos paprastai pritraukia žiedo kraštą, kiti produktai gaminami individualiai.

Aukšto vakuumo produktai, skirti centriniam dulkių siurbimui su nedideliu oro kiekiu ir sunkiųjų bei abrazyvinių medžiagų transportavimui. Sistema gerai tinka plieno ir dulkių, smulkių dulkių, išmetamųjų dujų ir dalelių atskyrimui ir perdirbimui, taip pat bendram valymui. Produktai turi tiesią jungtį ir montuojami su purkštukų movomis. Gaunant dulkes / dūmus kuo arčiau šaltinio, reikalingas mažesnis oro srautas nei įprastose išmetimo sistemose. Tai reiškia, kad prarandama mažiau šilumos, o oro balansas patalpoje nedaro didelės įtakos.

MŪSŲ STIPRUMAS

„IDV group“ sandėliuoja didelius kiekius ir todėl gali pateikti klientams greičiausią pristatymo laiką rinkose.