Mes stengiamės išlaikyti

aukštą paslaugų lygį

„IDV Group“ -Švariai kvėpuojanti pramonė

UAB IDV Group yra oficialus pasaulyje pirmaujančių vėdinimo sistemų Atrea, inVENTer, Lajac, Ostberg, Inventor, Drainvac ir kt. atstovas Lietuvoje. Jau 15 metų mes užsiimame vėdinimo sistemų pardavimu ir montavimu. Mes pasirūpinsime ne tik vėdinimo sistemos montavimu, tačiau ir ilgalaike jos priežiūra.

Stengiamės, kad būti mūsų klientu būtų lengva. Dėl geros verslo etikos, įgūdžių ir profesionalumo galite būti ramūs, kad mes laikysimės įsipareigojimų ir bendradarbiavimas su mumis bus saugus. Pagarbus elgesys yra įmonės veikimo pagrindas ir persmelkia tiek vidinius, tiek išorinius santykius. Parodysime dinamišką reagavimą į kliento poreikius ir visada būsime pasiruošę.

Įmonė užsiima mažmenine ir didmenine prekyba ir į Baltijos šalių rinką tiekia:
  • Oro kondicionierius “Inventor”, Graikija su 5 metų garantija.
  • Vėdinimo įrenginius Duplex su rekuperacija iš Čekijos. “Atrea”- Vėdinimo sistemų lyderė!
  • Mini rekuperatoriai “inVENTer” – vienas iš pirmaujančių decentralizuotų vėdinimo sistemų su šilumos atgavimu gamintojų Vokietijoje.
  • Aukščiausios kokybės Centriniai dulkių siurbliai buičiai – “DrainVac” – Kanada
  • Pramoniniai dulkių siurbliai ir centralizuotos dulkių siurbimo sistemos iš Švedijos – “Lajac”
  • Komercinės klasės ir pramoniniai dulkių siurbliai “Coynco” iš Italijos

Įmonė UAB „IDV Group“ yra oficialus atstovas, distributorius Lajac,  prekinio ženklo Baltijos šalyse. Švedijos įmonė Lajac projektuoja, kuria ir gamina platų asortimentą pramoninių dulkių siurblių bei kitų dulkių surinkimo sistemos elementų gyvenamosioms ir komercinėms patalpoms. Mes siūlome kvalifikuotų projektų vadovų bei montuotojų paslaugas. Tiekiame aukščiausios kokybės produktus ir atliekame aukščiausios kokybės montavimo darbus, kuriems suteikiame garantiją.

Pagrindiniai mūsų klientai veikia gamyboje, o produktus dažniausiai naudoja verslininkai iš įvairių pramonės sričių.

„Lajac“ produktai ir sprendimai yra montuojami gamyklose, kur svarbiausia yra švari ir saugi darbo aplinka. Atskiriant apdirbamosios pramonės dulkes, dūmus ir kitas medžiagas, svarbu, kad produktai būtų specialiai pritaikyti pagal paskirtį.

„Lajac“ turi didelę dulkių surinkimo ir centrinio dulkių valymo patirtį ir gali tiekti produktus daugeliui skirtingų taikymo sričių. Mes visada tiekiame produktus, kurie atitinka ATEX direktyvos reikalavimus.

MŪSŲ STIPRUMAS

„Lajac“ sandėliuoja didelius kiekius ir todėl gali pateikti klientams greičiausią pristatymo laiką rinkose.